Допомога Україні в посиленні обороноздатності, яку тривалий час обговорює влада США, може спровокувати черговий виток російської агресії на Донбасі – у Кремлі вже розробили подібну стратегію дій. Відповідну думку висловив професор політології Ратгерського університету Олександр Мотиль.

Про це повідомляє "Новое время".

За його словами, саме з цієї причини Америка затягує із рішенням щодо озброєння армії, більш того – окупація територій на Сході та анексія Криму: це прямі наслідки реакції РФ на дії Заходу та лояльність до офіційного Києва.

Читайте також: Путін і Трамп загнали Україну в глухий кут

Політолог стверджує, що Володимир Путін вже давно зрозумів, яку небезпеку складає зміцнення український позицій для його планів, тому єдина можлива відповідь з його боку – чергове насильство.

Популярні новини зараз

Ексчоловік Ані Лорак Мурат Налчаджіоглу одружується, поки колишня святкує 7 річницю: як виглядає його наречена

Як взимку зекономити до 80 % на опаленні: українці знайшли дієвий спосіб – "по-радянськи"   

Ольга Сумська показала чоловіка, який їй зраджує: "Спасибі"

В Україну сунуть морози: коли чекати мінусів зі снігом

Показати ще

Щоб хоч якось повернути важелі впливу у свої руки, кремлівський лідер намагається маніпулювати, на думку експерта, виключно військовими маневрами – про це свідчить збільшення витрат на оборону та посилення інформаційної діяльності з метою пропаганди.

Мотиль наголосив, що Україна повинна бути готовою до будь-якого розвитку подій, але розраховувати на те, що Путін "здасть позиції" швидко, не варто.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що політолог Блейз Мішталь заявив, що невизначені стосунки між Вашингтоном та Кремлем негативно вплинуть на Україну.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ КАНАЛ В ТЕЛЕГРАМ