Сьогодні у Беслані під час акції протесту матерів, які втратили своїх дітей, затримали журналістів Олену Костюченко ("Нова газета") і Діану Хачатрян ("Такі справи").

Відповідний ролик опубліковано на каналі YouTube.

До цього поліція затримала чотирьох матерів загиблих дітей, які зараз знаходяться у відділенні поліції Правобережного району.

Читайте також: Захоплена терористами школа в Беслані: 11 років потому (фото)

"Це мами Беслана. Емілія Бзарова (в школі перебували двоє синів, чоловік і свекруха, 9-річний Аслан Дзасаров загинув), Жанна Ціріхова (була заручницею разом з двома дочками, 8-річна Єлизавета Ціріхова загинула), Світлана Маргієва (була заручницею разом з дочкою Ельвірою, дочка загинула в неї на руках), Елла Кесаєва (дочка Заріна була в заручниках), Емма Бетрозова (чоловік Руслан, сини 16-річний Алан і 14-річний Аслан - всі загинули)", - написала на своїй сторінці в мережі Facebook журналістка Олена Костюченко.

Популярні новини зараз
Потрібно готуватися до трьох варіантів: школярів переводять на новий формат навчання Поспішати в обмінники не варто: що буде з курсом долара та євро Будинки стануть непридатними для життя: скільки відновлюватимуть понівечене опалення До платіжки додасться 450-1000 грн: за що доведеться доплачувати споживачам газу
Показати ще

За словами Костюченко, її та ще кількох журналістів затримали за те, що вони вчасно не припинили знімати, як це зробили інші.

Нагадаємо, під час теракту в Беслані померли 314 заручників, в тому числі 186 дітей.