Художній керівник російського державного театру "Сатирикон" Костянтин Райкін пояснив, що мав на увазі, коли говорив про Росію, як про "некрофільську державу".

Про це повідомляють російські ЗМІ.

Нещодавно преса не замовкала про виступ артиста, який на сцені петербурзької філармонії назвав Росію "некрофільською державою".

Читайте також: ЗМІ: у Москві госпіталізували Райкіна

За словами Райкіна, це фраза була взята зі сценарію спектаклю, який грається на їх сцені понад 15 років та означає фігура мови, яка вимовляється з опорою на рядок з історичної драми Олександра Пушкіна "Борис Годунов": "Вони любити вміють тільки мертвих...". Цей вислів вживається як "коментар до трагічних доль поетів, які згадуються і звучать в цій моновиставі", - зазначив народний артист.

Популярні новини зараз

Дружина Віктора Павліка Реп'яхова знову опинилася в лікарні після пологів: "Мені стало гірше"

"Холостяк" Заливако випадково засвітив, що під спідницею у Анни Богдан: "Опча"

Настя Каменських в бікіні показала, з ким розважалася в Мексиці, поки Потап був вдома

Донька Сумської Паперна похвалилася розкішною фігурою в крихітних шортах: "Це вогонь"

Показати ще

Художній керівник "Сатирикону" нагадав глядачам про трагічну долю багатьох російських поетів і їх конфлікті з владою. Зокрема, він згадав Миколу Гумільова, Анну Ахматову, Марину Цвєтаєву, Сергія Єсеніна, Володимира Маяковського, Осипа Мандельштама, Бориса Пастернака та Йосипа Бродського." У нас некрофільська держава, вона любить мертвих більше, ніж живих. Потім їх іменами називаємо вулиці, площі, станції метро, а до цього вбиваємо", - сказав режисер.

Як повідомляв раніше інформаційний портал "Знай.ua", син відомого радянського актора Аркадія Райкіна Костянтин звинуватив уряд Російської Федерації у спробі повернути країну в сталінські часи.