В Ефіопії під час заходу з нагоди релігійного свята у тисняві загинули десятки людей.

Трагедія сталася у місті Бішофту, у 17 кілометрах на південний схід від столиці країни Аддіс-Абеби.

Відзначити релігійне свято там зібралися сотні тисяч людей. Однак посеред святкування активісти опозиції спробували влаштувати акцію протесту.

Вони скандували антиурядові гасла, кидалися камінням і пластиковими пляшками.

Як передає агентство Associated Press, демонстранти показували схрещені зап'ястя – відомий в Ефіопії жест, що символізує мирний опір владі.

Популярні новини зараз
Українці обомліють від нових платіжок: коли і наскільки зростуть тарифи на світло Майно грає роль: ПФУ назвав 5 підстав для скасування субсидії Пенсіонерам виплатять додаткову підтримку: хто отримає 5000 гривень ПФУ змінив правила виплат: як тепер перевірятимуть пенсіонерів
Показати ще

Однак акція протесту мирно не закінчилася. На місце заходу прибула поліція. Правоохоронці застосували сльозогінний газ, кийки та гумові кулі. У натовпі почалася паніка й тиснява, в якій загинули десятки людей.

За останні місяці в Ефіопії пройшло кілька антиурядових демонстрацій, і всі вони дуже жорстко придушувалися, що викликало стурбованість і критику з боку США, повідомляє BBC.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", демонстрація в Афганістані закінчилася вибухами і жертвами.