Російський публіцист Леонід Радзіховський передбачає, реакція Росії на прискорення процесу вступу України в НАТО буде неоднозначною, адже може бути на межі з психопатією.

"Якщо в НАТО відступлять від тези про 25 років, то реакція Росії буде шалена. Я не думаю, що будуть танки і літаки, не відразу. Але це буде новий виток активної психопатії. Важко навіть уявити, що почне діятися на російському телебаченні. А мадам Захарова, якщо вона тут "Калинку" танцювала, то в такому випадку танець з шаблями виконає", - говорить письменник Апострофу.

Публіцист повідомляє, що поки Кремль спокійний, тому що сам Альянс його заспокоює словами про те, що тільки через 25 років Україна почне входити в НАТО. Але це може різко закінчитися. Побоювання викликають постійні заяву політиків України про інтенсифікацію процесів в країні для майбутнього вступу в НАТО.

Наприклад, вчора президент на засіданні Ради національної безпеки заявив, що українська військова оборонна промисловість тепер розвивається тільки в напрямку вступу в НАТО. Глава держави зазначив, що цей процес тривалий, тому що потрібно все уніфікувати до стандартів Альянсу.

Читайте також: 64% українців у липні проголосували б "за" вступ до НАТО

Популярні новини зараз

Вагітна українка із серцем воїна загинула на Донбасі і надихнула мільйони: "Була на сьомому місяці..."

Помер Борис Плотніков, зірка фільму "Собаче серце"

Відкрита сукня Тіни Кароль зрадницьки оголила складочки на боках: "Немає слів"

Священик втратив дружину і маленького сина у страшній ДТП, Україна в сльозах: "Були дружними, кохали"

Показати ще

Нагадаємо, що лідери НАТО підтримують Україну в боротьбі за територіальну цілісність і засуджують дії Росії.