Росія залякує світ ядерними розробками

поділитись
Нові подробиці про те, як Росія нарощує ядерну міць тим самим відроджуючи старі порядки, характерні для "холодної війни"

Рссійскій військовий оглядач Олександр Гольц повідомляє, що Росія прийняла нову стратегію для залякування світу, зокрема США і Європи. Це є наслідком збільшення контингенту НАТО в Європі після того, як Росія незаконно захопила Крим і продовжує агресію на сході України.

"Я думаю, що майбутні роки будуть досить ризиковими для світу. Тому що у Росії немає тих ресурсів, якими володів Радянський Союз в попередній "холодній війні". Ні союзників, не дуже добре з фінансами, старіюче населення, з яким не сформуєш 5 мільйонну армію. Але є ядерна зброя. Так що стратегія Росії буде полягати в тому, щоб переконати Захід, що "у нас вистачить політичної волі ця зброю використовувати". У зв'язку з цим, як мені видається, російська ядерна політика буде все більш ризикованою", - каже експерт Апострофу.

Військові експерти запропонували політикам, які стоять у керівництва країни, збільшити кількість ядерних розробок, щоб перевершити протитанкову систему США. Ці порядки характерні для періоду "холодної війни", які Росія активно відроджує. У Росії ходять чутки, що розробляється ядерна багатоцільова система "Статус-6", яка є класичним прикладом "зброї смертної години". При її активації відбувається потужний вибух, але її використовують тільки як "відплату".

Читайте також: Держдеп США наляканий перетворенням Криму в ядерну базу Росії

Нагадаємо, що президент Росії Володимир Путін неодноразово заявляв, що військові можуть дислокуватися на будь-якій ділянці кордону, також Росія може розміщувати на всій території країни ядерну зброю.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
нато, Росія, світ, сша, Холодна війна, ядерну зброю
Вибір редакції, Суспільство
22.03.2018
"Євросоюз погодився з висновками британського уряду"
0
0
09:12 23.03.2018
Вона має намір звернутися до інших країн
0
0
06:16 23.03.2018
Глава МЗС Карін Кнайсль настійно рекомендувала аташе Юргену-Майклу Клеппигу повернутися до Відня
0
0
03:13 23.03.2018
Ніхто про це навіть і не подумав
0
0
01:41 23.03.2018
Офіцер поліції має потенційні ознаки отруєння
0
0
00:33 23.03.2018