Козаки петербурзької спільноти "Ірбіс" взяли президента США Дональда Трампа в свої ряди.

Про це розповів отаман Андрій Поляков Російській службі ВВС.

За словами Полякова, йому подобається бажання Трампа налагодити відносини з Росією. Крім того, його потішила заява обраного президента про "неготовність годувати НАТО", адже така позиція сприятиме зміцненню відносин між країнами.

Не менш важливим є те, що дружина республіканця - слов'янка за походженням.

Козаки запросили Трампа разом з родиною відвідати Санкт-Петербург.

Популярні новини зараз
Покровська батьківська субота: що потрібно обов'язково принести до церкви Американський ясновидець ще на початку минулого століття попереджав про війну в Україні: все закінчиться раптово... Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку
Показати ще

Нагадаємо, модельєр французького походження Софі Теле, яка готувала одяг першої леді США Мішель Обамі, відмовилася працювати з її наступницею Меланією Трамп. Причиною такого рішення стала агресивна політика новообраного президента Сполучених Штатів Дональда Трампа.

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Петро Порошенко готується до зустрічі з новообраним президентом Сполучених Штатів Америки Дональдом Трампом. Вона може відбутися у лютому 2017 року.