Росіяни почали боротися із Україною за допомогою ритуальних ляльок "вуду". В набор входить лялька, фото політиків США та Європи, інструкція та п'ять голок.

Презентація "новинки" пройшла сьогодні, 5 березня, в російському місті Пермь. Автори ідеї - рух "Пермський антимайдан". Саму ляльку "Вуду-Майдан" представили головний редактор телеканалу "УралІнформ ТВ" Аліна Львова, і активісти "пермскіго антиМайдан" Анна Вагіна і Олексій Бородін.

"У мішечку ось ця лялька, інструкція з набором з п'яти голок. Для тих, хто не знає, що з цим робити. І для тих, у кого є особисті рахунки - персоналізація персонажів, які, на наш погляд, стоять за держпереворотом в Україні і не тільки - за рядом помаранчевих революцій", - уточнила Аліна Львова.

Продавати ляльок "Вуду-Майдан" будуть через інтернет-магазини типу "Avito" і "eBay". Вартість набору - 1000 рублів. Отримані гроші обіцяють перерахувати до фондів допомоги Новоросії.

"Спочатку я подумав, що це жарт на честь першого квітня, але до нього ще далеко. Виявилось, що новий головний редактор "Урал-Інформ", така собі Аліна Львова реально з'їхала з глузду", - прокоментував новину житель Пермі Владислав Воробйов.

Популярні новини зараз

Найкращі анекдоти на п'ятницю 15 листопада: наповніть дім гучним сміхом

Вдівець Фріске Шепелєв готується до весілля: красуня-наречена і деталі

Продавець Comfy випровадив покупця через українську мову: "Явні ознаки ідіотизму"

Повне відео постільної сцени з голою дружиною Харламова Асмус злили в мережу: "Скільки заплатили?"

Показати ще