У четвер, 23 лютого, у Росії невідомий намагався підпалити Хабаровський нафтопереробний завод.

Як повідомляють РосЗМІ, чоловік скинув на територію підприємства з дельтаплана два парашута з відкритим вогнем.

Рятувальникам, на щастя, вдалося запобігти катастрофі.

За словами директора заводу, на території підприємства посилили охорону, яка забезпечить безпеку його стабільної роботи. Крім того, керівництво вже звернулося до правоохоронців.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", у чеському місті Полічка на підприємстві Poličské strojírny вибухнула цистерна з легкозаймистою речовиною. Перший вибух прогримів близько 11 години ранку, а після прибуття рятувальників - ще кілька. У результаті інциденту постраждали 19 людей. Троє з них отримали серйозні травми.

Популярні новини зараз
Більше не перепливають Тису: ухилянти змінили тактику втечі за кордон За переказ дружині можуть оштрафувати: українців суворо попередили За місце біля дому доведеться платити більше: водіям змінили правила паркування Рішення про літні канікули ухвалено: коли школярів відправлять відпочивати
Показати ще