За надмірну любов до соціальних мереж та поширення своїх думок 19-річний мешканець російського Саратова поплатився виправними роботами. Місцевий суд призначив юнаку 160 годин виправних робіт за посту у соцмережі "ВКонтакте", в якому побачив розпалювання ненависті до соцгруп "ватники" та "патріоти Росії".

Про це пишуть місцеві ЗМІ.

Прокурор у справі Катерина Забєліна зазначила що хлопець, залишаючи коментарі, на кшталт, "Ватники і кацапи" та пропонував "влаштувати холокост ватникам" продемонстрував свою ненависть до груп, що визначають за національною ознакою, як російські.

Також з матеріалів кримінальної справи з'ясувалося, що Гозенко з 2014 року перебуває на обліку в психоневрологічному диспансері, але не страждає такими розладами психіки, які б заважали йому усвідомлювати наслідки.

Прокурор вимагав покарати підсудного Олександра Гозенка двома роками ув'язення. Проте юнак розкаявся у залі суду та пообіцяв більше не займатися подібними справами та отримав у вигляді покарання виправні роботи.

Популярні новини зараз
Кара їх наздоганяє: бригада, що звірствувала у Бучі відправилася у пекло Ірина Білик осоромилась з фонограмою в благодійному гастрольному турі з Олегом Скрипкою та Асією Ахат: народна артистка співала не в попад На українців чекає важка осінь: економісти попереджають про зростання цін на хліб і зернові Потап "відповів" на запрошення співака Позитива повернутися в Україну: невже переконали репера
Показати ще

Як повідомляв раніше інформаційний портал "Знай.ua", російського блогера Руслана Соколовського притягнули до відповідальності за те, що він не проявив поваги до храму, зокрема назвав Ісуса Христа "рідкісним покемоном та зомбі".За блогером слідкували експерти із центру при Уральському педуніверситеті з 2013 року, коли чоловік почав публікувати в соцмережах відеоролики, зокрема на тему "Ловимо покемонів у церкві". Загалом дослідили 10 відео, у яких побачили злочинні дії блогера.