Росії не вистачає чотирьох поромів для обслуговування Керченської переправи. Саме вона лишається єдиним шляхом сполучення з анексованим в України Кримом.

Про це повідомив у четвер на Морскій колегії міністр транспорту РФ Максим Соколов.

"Справи тут йдуть вкрай тривожно, а часу залишається все менше і менше", - заявив міністр.

Соколов каже, що з початку цього року кількість вантажних автомобілів в чергах на обох напрямках переправи збільшилася до 2 тис. штук, а легкових автомобілів налічується близько 500 штук.

"Це вже критичні параметри. Потрібні серйозні заходи, які дозволять виправити ситуацію." – поскаржився російський чиновник.

Популярні новини зараз

Прессекретарка Зеленського Мендель заявила про точні дати локдауну в Україні

Спокуслива Нікітюк показала нескінченні ніжки на тлі ялинки: "Снігуронька"

Гаряча Кардашьян побешкетувала біля басейну у невидимому купальнику

У Чернівцях померла легендарна медик, яка врятувала сотні життів: "Поринула до зірок"

Показати ще

Цікавим є те, що російські пороми, які працювали на Керченський переправі, виготовлялись в ЄС, який ввів санкції проти Росії та Криму.

Російський міністр також зазначив, що за останній тиждень з обслуговування переправи були виведені два пороми, які належали Греції. Це "Іонас" і "Олімпіада" – судна великої місткості. Вони могли брати на борт до 120 автомобілів та по 600 пасажирів кожен.

"Іонас" зараз стоїть на рейді та готується до відправки в Грецію у зв'язку із завершенням контракту. Пором "Олімпіада" став на технічний ремонт, який планують завершити у квітні.

Соколов повідомив, що зараз на переправі є потреба у чотирьох додаткових поромах, а в проекті бюджетних рішень грошей на їх придбання немає.