Протягом чотирьох годин змушений був художник і декоратор цілувати ноги принцеси Саудівської Аравії у Парижі.

Як пишуть французькі ЗМІ, інцидент стався на вулиці Фош. Повідомляється, що чоловік, ім'я якого не називають, сфотографував для своєї роботи з декору будинку апартаменти, де перебувала принцеса.

Побачивши це, Фейсал, дочка колишнього короля Халіда ібн Абдул-Азіз Аль Сауда, вирішила, що француз збирається продати кадри пресі. Вона наказала слугам зв'язати чоловіка по руках і ногах і забрати його робочі інструменти. Після цього монарша особа заставила нещасного фотографа цілувати їй ноги.

Читайте також: Мерайя Кері застрахувала ноги та голос на $70 млн

При цьому вона заявила, що "його варто було б убити, бо він не гідний жити".

Популярні новини зараз
За порожню квартиру можна не платити: як зменшити "комуналку" "Ощадбанк" блокує картки для пенсій та соцвиплат: що робити клієнтам Ціни злетять до кінця року: в Україні підвищать тарифи на світло та газ Пенсіонерам нарахують підвищені пенсії: хто та які доплати отримає у квітні
Показати ще

Після звільнення чоловік звернувся в поліцію і поскаржився, що на нього напали й травмували голову. Тепер він вимагає від кривдниці компенсацію в 20 тисяч євро й оплату його праці.

Як писав "Знай.ua", принцеса Саудівської Аравії оголосила про пошуки особистого асистента й стиліста, якому вона готова платити 140 тисяч доларів на рік.