Український депутат-втікач Олександр Шепелєв отримав 40 діб екстрадиційного арешту. Такий вирок відносно нього виніс суд РФ. Російським правоохоронцям вдалося затримати Шепелєва 19 березня в місцевому ресторані "Вітерець". До цього в Україні він перебував під вартою. Через погане самопочуття звідти його перевели до лікарні. звідки він зміг втекти.

"Засідання у справі Шепелєва перетворилось на фірмове шоу. Він два рази симулював втрату свідомості, до нього викликали швидку. Кричав, що він хворий розсіяним склерозом, гіпертонією і ще купою всіляких важких захворювань. Тоді суддя його запитала, що навіщо ж він втік з лікарні в липні минулого року. На що той відповів, що його викрав конвоїр Бондаренко і вивіз. Тоді суддя здивовано запитала, що чому ж тоді водієм в автівці, в якій його викрали, був його двоюрідний брат Панченко, якого разом із Шепелєвим затримали кілька днів тому!? Влаштував Шепелєв цирк та й годі", - пише на свої сторінці у Фейсбук Артем Шевченко, журналіст.

Нагадаємо, що Олександра Шепелєва звинувачують у розкраданні більше 220 мільйонів гривень банку "Родовід" та в 5 замовних вбивствах. Першими жертвами замовлень були його донецькі бізнес-партнери Лашин та Полікарпов в середині 90-тих років. Вже у 2003 році він замовив вбивство банкіра-донечанина Кириченко. Через 3 роки маючи уже мандат народного депутата від фракції БЮТ замовляє на Київщині вбивство полковника міліції Романа Єрохіна. У 2012 році, перейшовши до партії регіонів, Шепелєв замовив банкіра Дяченко, якого вбити все ж йому не вдалося.

"Якщо він піде з цього світу своєю смертю і не у в"язниці під час довічного ув"язнення, то це буде просто найвищою несправедливістю", - пише Шевченко.