Двоє чоловіків облили російську журналістку Юлію Латиніну фекаліями неподалік від редакції "Ехо Москви", повідомляє tjournal.ru.

Один із хуліганів був у мотоциклетному шоломі, інший чекав на мотоциклі поблизу.

Латиніна каже, нападники стежили за нею кілька тижнів. Вони добре знали, де вона паркуватиме свою машину.

За підрахунками журналістки, це вже 14 або 15 напад: останній вона пов'язує з публікаціями в "Новій газеті" про петербурзькому рестораторів Євгенії Пригожина.

"Я багато разів говорила про Пригожина. Я пов'язую це з позицією "Нової газети" й публікаціями "Нової", але я зараз формулюю слова дуже обережно, щоб не нарватися на позов",- розповіла журналістка.

Популярні новини зараз

Холостячка Ксенія Мішина годинами терпіла неймовірні муки

Зірка шоу "Голос" хотів захиститися від ковіду і помер: "Випадково ввів"

Тіна Кароль приховувала коханого? Відомий продюсер розкрив карти: "Стали рідними"

П'ятирічний хлопчик виніс з палаючого будинку маленьку сестричку і повернувся за собакою: герою аплодує весь світ

Показати ще

В її профілях на сайтах "Еха Москви" й "Нової газети" немає свіжих матеріалів по цій темі, останню коротку згадка про Пригожина вона робила 2 липня в програмі "Код доступу" на "Ехо".

Читайте також: Москва потопає у фекаліях (ВІДЕО)

"Хтось міг образитися за пана Пригожина. Думаю, що пан Громов (перший заступник керівника адміністрації президента - ред.) і пан Пєсков"- каже вона.

Пізніше в ефірі "Ехо Москви" Латиніна пояснила, що не переймається через такого роду нападу, однак за ним можуть піти більш серйозні заходи - аж до вбивства.

"Гівно - це хиханьки-хаханьки. Але якщо цю людину не зупинити, то будуть трупи, як з Нємцовим. І лайні тоді вже буде Володимир Володимирович Путін",- каже журналістка.

Підготувала: Вікторія Левченко