Похід до зоопарку у марокканському місті Рабат закінчився смертю семирічної дитини. Дівчинки не стало після того, як слониха кинула у неї камінь. Він потрапив школярці в голову.

Зі інформацією "Обозревателя", дівчинку собі на плечі посадив батько і підійшов до вольєру зі слонихою. Він хотів, щоб донька краще роздивилася тварину. Остання ж узяла хоботом камінь, що лежав тут же, і підкинула його в повітря. Присутні з жахом спостерігали, як він упав прямісінько на голову маленької відвідувачки.

Від удару дитина знепритомніла. За словами очевидців, швидка приїхала не так скоро, як потрібно у таких ситуаціях. Серед працівників зоопарку не знайшлося нікого, хто б міг надати потерпілій невідкладну допомогу. Лікарі забрали її у лікарню, де вона й померла від травми, несумісної з життям.

Читайте також: Трирічну дитину убив храмовий дзвін

Представники зоопарку висловили свої співчуття батькам загиблої і запевнили, що даний інцидент не був наслідком порушення правил безпеки. Дівчинка не перетинала захисний бар'єр і перебувала в дозволеному місці біля огорожі. За їхніми словами, подібні випадки трапляються вкрай рідко, й у цьому зоопарку таке сталося вперше.

Популярні новини зараз

Дружина Діми Монатіка показала сімейний відпочинок в Греції - "Вся просякнута любов'ю"

Палкий коханець міцно застряг у своєї колишньої: ледве дихав та втрачав свідомість

Українські вчителі знайшли, чим зайнятися на канікулах - гарують у Польщі за 5 тисяч доларів на місяць

Легенда 90-х Тетяна Овсієнко змінилася до невпізнання, час не щадить нікого: експерименти з волоссям і хрип, як у Лепса

Показати ще

Слонисі, котра стала причиною смерті дитини, нічого не буде, оскільки вона не проявляла агресію і вела себе, як звичайно. Те, що трапилося в зоопарку, на думку очевидців і співробітників, трагічна випадковість.