У Південній Кароліні (США) 14-річний школяр застрелив свого батька.

Про це повідомило інформагентство Reuters.

За словами очевидців, після цього він пішов до місцевої початкової школи, де поранив двох дітей і вчительку, перш ніж його обеззброїли.

"Підозрюваний, ім'я якого не називається, був звинувачений поліцією у смертельному пораненні свого 47-річного батька, Джеффрі Осборна", – сказано в повідомленні.

Хлопець намагався втекти на машині на відстань кількох кілометрів від школи й сховатися на ігровому майданчику. Проте поліція за кілька хвилин вже знайшла вбивцю.

Популярні новини зараз
Чайник гріється довше, а полум’я змінило колір: що відбувається з газом Маєте готуватись самі: україням порадили дбати про світло і тепло Пенсія зросте майже до 13 тисяч гривень: кого зачепить підвищення з березня Вартість доставки газу у 2026 році: які платіжки отримають українці
Показати ще

Правоохоронці зазначають, що один із постраждалих, 6-річний Джейкоб Холл, залишається в лікарні в критичному стані. Інші постраждалі – 6-річний учень і вчителька – отримали легкі поранення й були виписані з лікарні додому.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що працівники столичної поліції затримали вбивцю літньої жінки.