Міська рада британського містечка Сток-он-Трент створила загін "сміттєвих поліцейських", які стежитимуть за тим, чи правильно громадяни утилізують побутові відходи.

На роботу команди із шести осіб з місцевого бюджету виділили сто тисяч фунтів, пише Daily Mail. Ці працівники перевірятимуть сміттєві баки і робити попередження жителям, які неправильно утилізують відходи.

На такий крок влада пішла, щоб підвищити рівень переробки сміття з 35% до 50% і заощадити кошти, які доводиться витрачати на утилізацію неправильно відсортованих відходів.

Читайте також: Українці харчуються сміттям

У кожному будинку міста з'явиться інструкція про те, яке саме сміття вони повинні викидати у сірі, коричневі і сині контейнери. Якщо співробітники "сміттєвої поліції" виявлять, що хтось порушує правила, вони видадуть їм жовтий застережливий знак, який означає, що їх відходи можуть не забрати.

Популярні новини зараз

Вікторія Булітко з Дизель шоу описала своє життя без камер: дівич-вечори і помідори

Відверта Тіна Кароль поділилася планами на переїзд з України: "Хочу пожити в…"

Погода 20 вересня закине українців до зимових холодів: діставайте шапки, сонце не повернеться

Домашнє вино з рису та варення: оригінальний рецепт п'янкого напою всього з 3 складників

Показати ще

Крім того, команда таких поліцейських супроводжуватиме збирачів сміття під час їх об'їздів міста і заглядатиме всередину баків, перш ніж вони будуть завантажені. Якщо там буде багато невідповідних відходів, сміття не заберуть. Таке змішування ускладнює подальші сортування та утилізацію відходів.

Як писав "Знай", у Києві безхатьки та пенсіонери сприяють утилізації сміття.