Погроза президента Росії Володимира Путіна про розрив угоди із США про утилізацію плутонію націлена на чергове залякування Вашингтона ядерною зброєю.

Про це повідомив російський журналіст Олександр Сотник у блозі. Він зазначив, що Путін звинуватив США у підриві колишньої величі Росії. Причиною цього стали численні санкції з боку Вашингтона і дія "Акту Магнітського".

Кремль не бентежить, що російських громадян постійно переконують у корисності санкційних обмежень, а економіка країни від цього лише виграє, поки вороги перебувають у русофобській істериці.

"Тепер, ймовірно, істерика перекинулася на мешканців Кремля і особисто на Володимира Володимировича. Адже нічим іншим пояснити появу цього дивного документа просто неможливо", - вважає журналіст.

Ультиматум Москви, на думку Сотника, спрямований на пересічних громадян: продемонструвати, що Росія покаже так свою міць і поверне собі всецілу повагу на світовій арені. Ще одна ціль "кремлівського шантажиста" - нагадати США, що він, взагалі-то, - повний відморозок, який сидить на ядерній пороховій бочці, і сердити його не потрібно.

Популярні новини зараз

Ніна Матвієнко відпустила сина в монастир не просто так: "Щоб спасти душу"

Слава Камінська з НеАнгелів зважилася змити макіяж і "засвітити" своє справжнє обличчя: і пластика не потрібна

Дружина Влада Ями з новими бровами й пухкими губами стала схожою на ляльку: "Відмінно"

Легенда 90-х Тетяна Овсієнко змінилася до невпізнання, час не щадить нікого: експерименти з волоссям і хрип, як у Лепса

Показати ще

"Абсолютна влада, яка утримується в руках людини із низьким рівнем інтелекту, - досить небезпечна іграшка: особливо, якщо враховувати ядерну спадщину СРСР, якою так любить подзвеніти та погриміти наш "геніальний кримський полководець ", - підсумував Сотник.

Нагадаємо, що портал "Знай.ua" повідомляв, що Кремль висунув умови для відновлення спільної ядерної програми з Вашингтоном.