Італійський верховний суд виправдав екс-прем'єра у "справі Рубі". Рішення - остаточне, і оскарженню не підлягає.

Верховний суд після 10 годин засідання підтвердив вчора ввечері, що виправдав Сільвіо Берлусконі у скандальній "справі Рубі", - повідомляє агенція dpa.

Берлусконі звинуватили у багаторазових інтимних стосунках із неповнолітньою танцівницею із псевдонімом "Рубі", під час вечірок "бунга-бунга", які відбувалися у нього на віллі. Його виправдали, бо екс-прем'єр не міг знати, що Карім ель-Махруг із Марокко виповнилось лише 17 років. За секс Берлусконі дівчині платив.

Його також звинувачують у зловживанні службовим становищем: він домагався її звільнення з-під варти, коли Рубі затримали через підозру у крадіжці. Сільвіо запевняв, що Рубі - племінниця єгипетського президента Хосні Мубарака, тому міланський суд у першій інстанції 24 червня 2013 року засудив політика до семи років ув'язнення та прижиттєвої забороні обіймати державні посади.

Екс-прем'єра не було в залі, коли виголошували остаточний вирок. Таке рішення суду не лише знімає із Сільвіо Берлусконі усі звинувачення, але і дозволяє йому знову займатись політикою. Щоправда лишились звинувачення у подкупі молодих жінок, які брали участь у його вечірках. Слідчі дії із цього приводу - тривають.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль приховувала коханого? Відомий продюсер розкрив карти: "Стали рідними"

Український ведучий переживає важку втрату, була прикладом: "Залізна леді"

Трирічну принцесу розбив інсульт, молода мама благає про допомогу: "Донечка - моє серце"

Відкрита сукня Тіни Кароль зрадницьки оголила складочки на боках: "Немає слів"

Показати ще