Італійський верховний суд виправдав екс-прем'єра у "справі Рубі". Рішення - остаточне, і оскарженню не підлягає.

Верховний суд після 10 годин засідання підтвердив вчора ввечері, що виправдав Сільвіо Берлусконі у скандальній "справі Рубі", - повідомляє агенція dpa.

Берлусконі звинуватили у багаторазових інтимних стосунках із неповнолітньою танцівницею із псевдонімом "Рубі", під час вечірок "бунга-бунга", які відбувалися у нього на віллі. Його виправдали, бо екс-прем'єр не міг знати, що Карім ель-Махруг із Марокко виповнилось лише 17 років. За секс Берлусконі дівчині платив.

Його також звинувачують у зловживанні службовим становищем: він домагався її звільнення з-під варти, коли Рубі затримали через підозру у крадіжці. Сільвіо запевняв, що Рубі - племінниця єгипетського президента Хосні Мубарака, тому міланський суд у першій інстанції 24 червня 2013 року засудив політика до семи років ув'язнення та прижиттєвої забороні обіймати державні посади.

Екс-прем'єра не було в залі, коли виголошували остаточний вирок. Таке рішення суду не лише знімає із Сільвіо Берлусконі усі звинувачення, але і дозволяє йому знову займатись політикою. Щоправда лишились звинувачення у подкупі молодих жінок, які брали участь у його вечірках. Слідчі дії із цього приводу - тривають.

Популярні новини зараз

Злата Огнєвіч виправдалася за свій вибір на "Холостячці" і пообіцяла показати правду: "Не хочу задовільняти"

Тоня Матвієнко загнала Арсена Мірзояна додому одним знімком: біг, як ошпарений

Переможець "Холостячки" Андрій Задворний не повірив Златі Огнєвіч: "Жах, а не вибір"

Фіналіст "Холостячки" спалився Гриші Решетнику, що вже переїхав до Злати Огнєвіч: "Тримайся в подробицях"

Показати ще