Фотограф Мелісса Уордлоу стала зіркою Facebook після того, як один із журналістів сфотографував її під час роботи на футбольному матчі в одній зі шкіл Далласа.

Про це пише mamaclub.ua, посилаючись на фото, опублікуване Dallas Morning News.

На знімку жінка одночасно тримає двох дітей, пляшечку з молоком і камеру. Видання Dallas Morning News так захопилось Уордлоу, що назвало її "супержінкою".

Фото за тиждень зібрало в Facebook понад 15 тисяч лайків і 1000 коментарів, Про свою популярність американка дізналася від друзів, так як сама практично не користується соцмережами.

За словами Мелісси, це абсолютно звичайний фрагмент з її материнського життя. Справа в тому, що вона боїться залишати дітей з нянями, так як впевнена, що вони не впораються. Чоловік Мелісси працює футбольним тренером в цій школі, тому теж не має можливості посидіти з синами, поки дружина фотографує. Ось мамі і доводиться брати хлопчиків з собою.

Популярні новини зараз

Приват24 припиняє роботу: у банку попередили українців

Улюблене мурчання котиків приховує складний механізм і небезпека: що ховається під бурчанням

Юрій Ткач з "Кварталу 95" мало не вибив око Євгену Кошовому через окуляри: "Вибачте"

Україну засипало снігом, погода з'їхала з глузду у вересні

Показати ще

"Я почала займатися фотографією ще до появи у мене дітей, і я стояла біля бокової лінії, коли була вагітна. Це не має для мене значення ..." - розказала Мелісса.

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", фотограф робить незвичні весільні фото.