Таксист посварився з керівником компанії Uber Тревісом Каланіком через низьку заробітну плату в сервісі.

Відповідне відео опубліковано в YouTube.

Каланік викликав авто сервісу Uber Black. У супроводі двох супутниць чоловік сів у таксі та завів розмову. Після прибуття, дівчата покинули авто, а підприємець вирішив поговорити з водієм. Він розповів, що компанія займається скороченням кількості автомобілів в сервісі для гарної конкуренції.

"Ви піднімете стандарти обслуговування, але знижуєте ціни", - заявив таксист.

Популярні новини зараз
Повний день та правила харчування: школярів чекають важливі зміни Доведеться голодувати: комуналка може подорожчати втричі Українців лякають складною зимою: які міста можуть поринути у темряву і холод Порошенко використав похорон Парубія для цинічної політичної самореклами – експерт
Показати ще

Каланік спробував порозумітися, заявивши, що без подібної цінової політики компанія б розорилася. Після нетривалої розмови, бізнесмен вийшов з рівноваги. На слова про те, що він поміняв весь бізнес, чоловік заявив, що це "нісенітниця собача". Він сказав, що деякі люди не беруть на себе відповідальність і звалюють провину і проблеми на інших. Після цього він вийшов з машини і грюкнув дверима.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", екс-менеджер Сьюзан Фаулер поскаржилася на домагання і недбале ставлення з боку керівництва.