Грузинський уряд сподівається, що Росія відкличе визнання незалежності Абхазії і Південної Осетії.

За словами Спецпредставника прем'єр-міністра Грузії з питань відносин з Росією Зураба Абашидзе, Грузія ніколи не змиритися з тим, що Абхазія і Південна Осетія стали незалежними державами, передають грузинські ЗМІ.

"Я розумію інтереси російської сторони. Безумовно, вони зацікавлені в тому, щоб Грузія змирилася з цією ситуацією, що Абхазія і т. з. Південна Осетія - незалежні держави. А ми їм говоримо, що ми з цим ніколи не погодимося... І вони повинні знати, тому що змиритися з цим неможливо", - сказав чиновник.

Він зазначив, що на 95% бюджети цих територій залежать від Росії. Більш того, Росія там регулярно проводить військові навчання. В тому числі, біля грузинської столиці.

При цьому Абашидзе впевнений, що Росія відкличе визнання незалежності Осетії і Абхазії. "Я вважаю, що це можливо і це так і буде в кінці кінців. Я не знаю, чи буде це в цьому році або через п'ять років, але я впевнений, що це рано чи пізно станеться. Тому що це настільки неприродна ситуація для всього світу, що міжнародне співтовариство не збирається з цим змиритися", - сказав політик, зазначивши, що ці землі опинилися жертвою кон'юнктури, що склалася в 2008 році.

Популярні новини зараз

Сергій Притула розповів про заміжжя Лесі Нікітюк: "Буду співати на весіллі"

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

У нової "Холостячки" Злати Огнєвіч виявилося вже є кохана людина

Настя Каменських так бурхливо відзначила день народження, що перестала бути на себе схожа

Показати ще

Раніше "Знай.ua" повідомляв, що Путін може використати абхазький сценарій на Донбасі.