Звільненому за бійку британському телеведучому телеканал Міністерства оборони Росії "Зведа"запропонували вести автошоу. Текст листа до зірки англійського телебачення Джеремі Кларксона з пропозицією про роботу опублікований на офіційному сайті каналу.

"Дорогий Джеремі, телерадіокомпанія Зірка висловлює Вам глибоку повагу і звертається до Вас з пропозицією про співпрацю. Ми хотіли б, щоб Ви стали ведучим автомобільного шоу на нашому телеканалі у Москві. Ми будемо дуже раді, якщо Ви приїдете до Москви на початку квітня, щоб ми, особисто, обговорили всі деталі співпраці ", - пишеться в повідомленні керівництва ТРК "Звезда" адресоване директору ведучого Деніела Рікса.

Відповідь від керівника Кларксона телеканал вже отримав. Лист з пропозицією перенаправили колишньому ведучому Top Gear.

"На даний момент він трохи зайнятий питаннями, що надходять від медіа. Однак я сподіваюся, що він знайде час відповісти телеканалу Зірка. Я можу тільки уявити, як виглядатиме випуск подібної передачі в Росії! Вона може стати Царем серед програм про бюджетні автомобілі в Росії! ", - цитує канал відповідь Рікса.

Раніше, в середу, корпорація ВВС повідомила про звільнення Кларксона. Канал розкрив результати внутрішнього розслідування його бійки з продюсером Ошин Таймоні. В ході чого було встановлено, що винуватцем конфлікту був Кларксон. У шоу Top Gear вільне місце ведучого займе Кріс Еванс. Він володіє однією з найпрестижніших колекцій автомобілів у всій Великобританії. Поки ще не відомо чи будуть продовжувати вести програму Джеймс Мей і Річард Хаммонд.

Популярні новини зараз

Ані Лорак різко змінилася, тепер вона блондинка і схожа на дівчинку-підлітка: "Бойфренд не впізнає"

Колишня екскапітана Динамо Морозюка знайшла втіху в обіймах молодої красуні: "Довше за життя"

Синочок Тіни Кароль вразив маму дорослим виглядом і чоловічим вчинком, все своїми руками: "Гордість..."

Бездомний пес приніс в зубах немовля з пуповиною, очевидці остовпіли: "Рився на звалищі"

Показати ще