Німецький автомобіліст не роздумуючи пожертвував своєю машиною заради того, щоб врятувати людину на одному з автобанів.

Як повідомляє Deutsche Welle, Манфред Кік, власник машини компанії Tesla Motors, під час руху по одному з автобанів поблизу Мюнхена зауважив, що автомобіль Volkswagen рухається по вкрай незвичайній траекторії, а часом і чіпляється до відбійника. Манфред скинув швидкість і наблизився до "Фольксвагену", після чого підставив задній бампер своєї машини під передню частину "Фольксвагена" і, таким чином, зупинив його.

Читайте також: Електрокар "Запорожець" переміг знамениту "Теслу" (фото)

Виявилося, що у водія машини німецького виробництва стався інсульт. Медики негайно прибули на місце і врятували людину, а випадок став настільки популярний, що Ілон Маск, глава Tesla Motors, пообіцяв, що ремонт "Тесли" сплатить компанія.

Знай.ua уточнює, що вартість ремонту героїчної "Тесли", за попередніми розрахунками, складе більше десяти тисяч євро.

Популярні новини зараз
ТЦК дозволять розпускати руки: новий закон дасть "зелене світло" жорсткій бусифікації ПриватБанк обмежив перекази: скільки грошей можна отримувати та відправляти Не буде навіть мізерних виплат: пенсії в Україні можуть зникнути У "Нафтогазі" заявили, що більше не прийматимуть показання лічильників: що зміниться
Показати ще

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ КАНАЛ В TELEGRAM