Політик і кандидат в Президенти Сполучених Штатів, Дональд Трамп заявив в своєму інтерв'ю пресі, що має намір скасувати візу J-1. З допомогою візи в США їздили студенти з усього світу за програмою культурного обміну WorkandTravel. Новину повідомило видання bigstory.ap.org.

У разі перемоги на виборах, які пройдуть в США в листопаді цього року, Трамп введе зміни в програму.

Американський мільярдер вважає, що в США повинен бути єдиний банк резюме. Ця база допоможе замінити студентів за обміном, на молодих фахівців з США.

Читайте також: Туроператорам РФ дозволили продавати путівки в Туреччину

Програма Віза J-1 допомагає студентам, які їдуть в інші країни з обміну. Вона була розроблена для загального розвитку і культурного зростання молодих фахівців. Віза J-1 дозволяла брати участь не тільки в академічних програмах, а й в різних урядових і розроблених приватним секретом. Програма дозволяє не тільки вчитися і працювати, а й подорожувати під час літніх канікул студентам, які навчаються в Сполучених Штатах.

Популярні новини зараз

Людмила Балан у "весільній" сукні заспівала пісню сина: тепер зрозуміло, чому Дан закохався у Тіну Кароль

"Опудало з рожевими нігтями": Меган Фокс стала посміховиськом через незвичайну зовнішність свого хлопця

"Паскудить в лісі?": чоловік показав відео, на якому зняв снігову людину. Мурашки по шкірі

Ніна Матвієнко не стримала радості від переїзду Тоні й Арсена Мірзояна: "Ще й випхаю"

Показати ще

WorkandTravel працює під егідою уряду США з 1957 року. Перевага програми в тому, що вона дає можливість тимчасової роботи в Америці для студентів протягом декількох місяців. Вступати до ВНЗ зовсім необов'язково, можливо просто пройти підготовчий курс, або курс іноземної мови за кордоном з кінцевим отриманням сертифікату, що підтверджує ваші знання

Завдяки таким привілеїв, програма користувалася величезним успіхом, як у іноземних студентів, так і в українських.