Новим офіційним представником американського Державного департаменту стане улюблена телеведуча Дональда Трампа. У відомстві запевнили, що 47-річну  Хізер Науерт призначать на посаду найближчим часом.

Про це повідомляє Bloomberg.

Про свою прихильність до співробітниці каналу Fox News президент США заявляв неодноразово. На думку республіканця, саме ранкове шоу за участю Науерт допомогло йому перемогти під час виборів за рахунок численної реклами на його користь. Тому днями кандидатуру ведучої висунули на заміну Марку Тонеру.

Втім, поки що офіційної дати призначення не розголошується, але вона вже відвідала адміністрацію. Улюблениця Трампа нагадала, що це вже не перший випадок в історії США, коли подібну посаду отримує жінка, тому вважає такі привілеї цілком заслуженими.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що у прослуховуванні своїх особистих телефонних розмов Дональд Трамп звинуватив колишнього американського президента. Республіканець вважає, що напередодні виборчих перегонів саме Барак Обама слідкував за тим, із ким спілкується його можливий наступник у будівлі Trump Tower, що розташована у Нью-Йорку.