28 людей загинули в мексиканському штаті Пуебла та десятеро – у штаті Веракрус на сході країни внаслідок зсувів і повеней, викликаних тропічним штормом Ерл.

Більшість жертв загинули, коли їх будинки виявилися похованими під обвалами в віддалених місцях - наприклад, місті Хуаучінанго в штаті Пуебла чи селі Коскоматепек в штаті Веракрус, передає ВВС. Неподалік від Хуаучінанго цілий пагорб обрушився на помешкання місцевих жителів.

Повідомляється, що спочатку тропічний шторм Ерл обрушився на Беліз. Там він був класифікований як ураган першої категорії. Щонайменше дев'ять людей загинули минулого тижня, коли шторм став причиною небезпечних погодних умов на Гаїті і в Домініканській республіці.

Читайте також: Шторм забрав життя 4 відпочиваючих в Одеській області

Рухаючись на південь, Ерл трохи розгубив свою силу, проте рясні дощі та вітри призвели до підвищення рівня води в річках і зсувів на сході й у центральній частині Мексики.

Популярні новини зараз
По 2600 гривень щомісяця: українці отримають бонус до пенсії Нова Пошта призупиняє обробку посилок: з Temu та Аліекспрес товарів не дочекаєтесь Може призвести до великих проблем: як не можна використовувати зарядну станцію Воду можуть вимкнути взагалі: комунальники готові до крайніх заходів
Показати ще

Не менше п'ятнадцяти осіб убила стихія в Македонії. Як писав портал Znaj.ua, після масштабного урагану столиця країни опинилася під водою.