У Франкфурті штурмували офіс Центробанку. Поліція затримала близько 350 людей, поранено 88 правоохоронців.

Сьогодні в Німеччині у Франкфурті-на-Майні проходять акції протесту проти політики центробанку. Приводом стала церемонія відкриття нового офісу Європейського центробанку. Є поранені з обох боків, в результаті сутичок демонстрантів із поліцією, - повідомляє Deutsche Welle.

Акцію влаштували учасники руху Blockupy, демонстранти намагались взяти будівлю центробанку штурмом. Вони також підпалили кілька поліцейських автомобілів і кидали у правоохоронців каміння. Неподалік від банку спорудили барикади із автомобільних покришок. Поліція намагалась розігнати протестувальників водометами, сльозогінним газом та кийками. За попередніми даними, затримано 350 осіб.

Напередодні будівлю Центробанку перетворили на фортецю: створили заборонну зону та встановили загородження з колючим дротом. Для охорони офісу та стягнули від 5 до 9 тисяч поліцейських.

Церемонія відкриття нової штаб-квартири банку мала відбутись у вузькому колі із 20 осіб, включаючи обер-бургомістра Франфурта і представників уряду федеральної землі Гессен.

Популярні новини зараз

Скандальний бізнесмен привів на весілля шість вагітних від нього подружок: "Ласкаво просимо в гарем"

Львів'ян розлютили перед святами, обурилися всі: "Магнітики з Путіним?"

У Харкові "гола" медик відмовилася одягатися при дитині: крику на всю лікарню

Українські зірки без макіяжу - Сумська, Полякова та Лідія Таран показали натуральну красу

Показати ще

За даними організаторів, в акції взяли участь близько 10 тисяч демонстрантів-антиглобалістів, які виступили проти політики Центробанку і його ролі у запровадженні заходів жорсткої економії у зоні євро: "політики економії, що веде до зубожіння населення країн Європи".