Сьогодні мешканці Афін та інших грецьких міст вийшли на акції протесту з приводу неминучих реформ. Громадяни виступають проти підвищення пенсійного віку, зменшення виплат та збільшення соціальних внесків від населення.

За інформацією Associated press, на вулиці столиці Греції вийшли близько 40 тисяч активістів. Вони прийшли до будівлі парламенту та вимагають скасування усіх пенсійних змін. Деякі учасники налаштовані досить радикально та провокують бійки.

Кілька десятків молодиків почали кидати каміння та вогневі суміші у стражів порядку. Вони відповіли сльозогінним газом. У результаті заворушень постраждав один журналіст.

Через ці події у місті припинив роботу громадській транспорт, а лікарні працюють виключно в екстреному режимі. У країні також скасували кілька авіарейсів. Протести тривають і в інших великих містах.

Читайте також: Європарламент назвав Росію оккупантом у Криму та на Донбасі

Нагадаємо, Міжнародний валютний фонд вже надав Греції два транші фінансової допомоги та висунув умови щодо третього. Країна має перейти у режим жорсткої економіки, а громадяни проти цих реформ.