У затриманого за хабар губернатора Сахаліну 55-річного Олександра Хорошавіна знайшли ручку вартістю 36 мільйонів гривень. Про це сьогодні розповіли представники слідчого комітету РФ.

"При обшуку у губернатора знайшли мільярд рублів готівкою, майже вісімсот ювелірних прикрас та ручку вартістю 36 мільйонів рублів", - каже представник СК Володимир Маркін.

Додає, що точну оцінку нерухомості Олександра Хорошавина, а це три квартири в елітних будинках Москви і дача в Підмосков'ї, ще належить з'ясувати. А епізод з хабарем у $ 5,6 млн. точно не буде єдиним.

Губернатор Сахаліну був доставлений до Москви 4 березня і заарештований до 27 квітня. Він підозрюється в отриманні хабара при укладенні контракту на будівництво енергоблоку Южно-Сахалінськ ТЕЦ-1.

Найдорожчі ручки світу зроблені вручну з чистого золота. Ювеліри прикрашають їх платиною, гравюрами та діамантами. Наприклад, вартість ручки німецької фірми Boheme Royal Pen із 140-ка дорогоцінними каменями може сягати $1,5 млн. А ручка відомого французького торгівельного дому Van Cleef & Arpels з сапфірами, рубінами та діамантами коштує близько $ 800 тис. Судячи з цін, ручка в губернатора одна з найдорожчих в світі.

Популярні новини зараз

Тарифи на газ знову жахають українців: скільки доведеться платити за доставку у 2021

Настя Каменських задерла срібну сукню і показала, що бачив тільки Потап

Святий Пантелеймоне, порятуй від хвороб! Потужна молитва від усіх недуг

Леся Нікітюк зробила нечуване для рідного Хмельницького, у красуні золоте серце: всі гроші - дітям

Показати ще