Індійське весілля зірвалася через погане знання нареченим арифметики.

Як повідомляє The Times of India, під час шлюбної церемонії в штаті Уттар-Прадеш молодий чоловік на ім'я Рам Баран в присутності членів обох родин та мешканців села не зміг відповісти на питання сестер нареченої і правильно скласти 15 і 6.

Перед членами обох родин та мешканцями села, він сказав, що сума дорівнює 17. Після цього, дівчина на ім'я Лавли Сінгх відмовилася виходити за нього заміж категорично. Вона сказала, що не має наміру одружитися з неосвіченою людиною, і, незважаючи на всі благання родини нареченого, відправилася додому.

Рішення дочки підтримав батько нареченої - Мохарєв Сінгх.

"Сім'я нареченого обдурила нас, приховавши його невігластво", - сказав він.

Популярні новини зараз

Незамінний у господарстві: розумний пес приносить не тільки капці, веселе відео

Заворотнюк втратила останній шанс на порятунок, "Моїй прекрасній няні" радять готуватися до найгіршого

Повне відео постільної сцени з голою дружиною Харламова Асмус злили в мережу: "Скільки заплатили?"

Не стало сина Пугачової та Кіркорова: як Примадонна пережила величезну втрату

Показати ще

Сім'я нареченої потрапила у незручну ситуацію, довелось скасувати заплановане розкішне святкування. Її родичі звернулися в поліцію, вимагаючи, щоб правоохоронці змусили Рама Барана повернути дарунки, отримані в ході попередньої шлюбного змови, але той зробив це добровільно.

Більше чверті дорослого населення Індії є неписьменними за статистикою. Найбільший відсоток неписьменних - серед жінок, особливо що належать до нижчих каст, а також серед релігійних меншин, бідняків та племен північного сходу країни.