У соціальних мережах активно поширюються чутки про те, що голову охорони президента Росії Володимира Путіна убили. Генерал Віктор Золотов з травня минулого року очолював внутрішні війська РФ. До цього призначення, він 13 років особисто займався охороною господаря Кремля.

Раніше низка російських ЗМІ повідомляли, що генерал Золотов мав очолити ФСБ. Призначення передбачалося обговорити на останній колегії ФСБ з президентом Путіним. Як відомо, Путін вперше не з'явився на колегії ФСБ. Зник за останніми даними і генерал Золотов, що підтвердив український гонщик і волонтер Олексій Мочанов, посилаючись на джерела в Москві.

"Інформацію про смерть головного охоронця головної особи, що охороняється мої контактні джерела в Москві підтверджують", - написав Мочанов на своїй сторінці в Facebook.

Волонтер спростовує панічні чутки, про війська у Кремля.

"Чутки про війська навколо червоного цегляного паркану з зубчиками уздовж каналізації відкритого типу - ні. Це просто чутки. На цю годину. На моє прохання хлопець проїхав центральними Луб'янка-Маросейка. Все чисто, порожньо і спокійно. Скупчення людей тільки на місці вбивства Нємцова ", - підсумував він.

Популярні новини зараз

Українцям перерахують пенсії у три етапи: хто потрапить у першу хвилю підвищення виплат

Данилку раптово стало зле на очах у публіки: "Зблід і відібрало мову"

Українцям дозволили законно не платити за опалення: головні цифри нової "комуналки"

У Польщі серйозні проблеми: українці масово покидають країну, що відбувається

Показати ще