У соціальних мережах активно поширюються чутки про те, що голову охорони президента Росії Володимира Путіна убили. Генерал Віктор Золотов з травня минулого року очолював внутрішні війська РФ. До цього призначення, він 13 років особисто займався охороною господаря Кремля.

Раніше низка російських ЗМІ повідомляли, що генерал Золотов мав очолити ФСБ. Призначення передбачалося обговорити на останній колегії ФСБ з президентом Путіним. Як відомо, Путін вперше не з'явився на колегії ФСБ. Зник за останніми даними і генерал Золотов, що підтвердив український гонщик і волонтер Олексій Мочанов, посилаючись на джерела в Москві.

"Інформацію про смерть головного охоронця головної особи, що охороняється мої контактні джерела в Москві підтверджують", - написав Мочанов на своїй сторінці в Facebook.

Волонтер спростовує панічні чутки, про війська у Кремля.

"Чутки про війська навколо червоного цегляного паркану з зубчиками уздовж каналізації відкритого типу - ні. Це просто чутки. На цю годину. На моє прохання хлопець проїхав центральними Луб'янка-Маросейка. Все чисто, порожньо і спокійно. Скупчення людей тільки на місці вбивства Нємцова ", - підсумував він.

Популярні новини зараз

Комаров зі "Світу навиворіт" показав сумну правду про українців: "Роблять це не через бідність"

Колишня дружина Притули розповіла про домашнє насильство: "Перший раз він вдарив мене..."

Смугастий Дан Балан заліз між ніг до мліючої Кароль: "Тихе щастя”

Дорофєєва перед ″Останнім танцем″ нарешті зізналась про стосунки з Позитивом: ″Була закоханість″

Показати ще