В Москві на місці Держдуми Росії вирішили побудувати готель або торговий центр, а на місці Ради Федерації - житловий будинок.

Про це розповів Михайло Гуцерієв, власник компанії яка отримала дозвіл на будівництво нового парламентського центру в Москві, передає ТАСС.

Він стверджує, що на місці Держдуми буде вражаючих розмірів сучасний готель або торговий центр. На місці ж Ради Федерації буде житловий будинок. Гуцерієв наголосив, що це повністю комерційний проект, без участі бюджетних коштів.

Забудовники планують, що будинки будуть передані у власність структурам Гуцерієва вже після переїзду російських депутатів у новий парламентський центр.

"Там ціла технологія. Будівлю Держдуми і Ради Федерації віддаються нам в компенсацію. Все це треба оцінити і зрозуміти, скільки ми вкладемо. Ми будуємо на власні кошти, натомість отримуємо це. Відповідно, це буде зноситися", - уточнив він.

Популярні новини зараз

Віктор Янукович молить Київ про допомогу і не хоче відмовлятися від президентського крісла: "У страху перед..."

Сестра на годину: українська школярка вигадала, як заробити у вільний від навчання час

Головний хореограф "Танці з зірками" Шоптенко зробила гучну заяву перед фіналом: "Відправлюся на..."

Леді Гага вперше показала себе без макіяжу: "Страшно..."

Показати ще

Згідно з проектом площа нового парламентського центру становитиме приблизно 345 тис. кв. м, велике будівництво розпочнеться в кінці 2015 року і займе 4-5 років.