В Москві на місці Держдуми Росії вирішили побудувати готель або торговий центр, а на місці Ради Федерації - житловий будинок.

Про це розповів Михайло Гуцерієв, власник компанії яка отримала дозвіл на будівництво нового парламентського центру в Москві, передає ТАСС.

Він стверджує, що на місці Держдуми буде вражаючих розмірів сучасний готель або торговий центр. На місці ж Ради Федерації буде житловий будинок. Гуцерієв наголосив, що це повністю комерційний проект, без участі бюджетних коштів.

Забудовники планують, що будинки будуть передані у власність структурам Гуцерієва вже після переїзду російських депутатів у новий парламентський центр.

"Там ціла технологія. Будівлю Держдуми і Ради Федерації віддаються нам в компенсацію. Все це треба оцінити і зрозуміти, скільки ми вкладемо. Ми будуємо на власні кошти, натомість отримуємо це. Відповідно, це буде зноситися", - уточнив він.

Популярні новини зараз

Карантин вихідного дня: Степанов озвучив остаточний вердикт для українців

Відкрита сукня Тіни Кароль зрадницьки оголила складочки на боках: "Немає слів"

Прессекретарка Зеленського Мендель заявила про точні дати локдауну в Україні

Тарифи на газ знову жахають українців: скільки доведеться платити за доставку у 2021

Показати ще

Згідно з проектом площа нового парламентського центру становитиме приблизно 345 тис. кв. м, велике будівництво розпочнеться в кінці 2015 року і займе 4-5 років.