94-річний охоронець табору смерті Освенцим (Аушвіц-Біркенау) Райнхольд Ханнінг постане перед судом у місті Детмольде на заході Німеччини за звинуваченням у вбивстві 170 тисяч осіб. Про це пише ВВС.

За даними прокуратури, чоловік особисто зустрічав полонених євреїв і відправляв деяких з них в газові камери. Ханнінг - перший з чотирьох охоронців концтабору, яких мають намір судити в цьому році. Серед обвинувачених - одна жінка.

Спостерігачі відзначають, що в майбутньому судів подібного роду практично не варто очікувати в зв'язку з похилим віком екс-співробітників концтаборів. Тільки в табірному комплексі "Аушвіц-Біркенау" в польському Освенцимі загинули понад 1,1 млн осіб.

Читайте також: 90-річний єврей повернувся в Освенцим і станцював (відео)

У середу своїми спогадами про перебування в таборі смерті на прес-конференції поділилися його вижили в'язні, які будуть давати свідчення на процесі Ханнінг.

Популярні новини зараз

Вагітна MamaRika в купальнику надула губки біля басейну - "З целюлькою і трошки дурненька"

Госпіталізована співачка МакЅим у комі, шанувальники не знаходять собі місця: "Підключили до ШВЛ"

Аліна Гросу оголилася просто в літаку після "пропажі": "Додому..."

Анастасія Приходько показала життя багатодітної матусі одним фото: запарилася з борщем

Показати ще

У липні 2015 року 94-стрічку Оскар Гренінг, відомий як "бухгалтер Освенцима" отримав чотири роки за співучасть у вбивстві 300 тисяч чоловік, включаючи угорських євреїв. Гренінг подав апеляцію на вирок.

Табір смерті в Освенцимі був звільнений радянськими військами в січні 1945 року. Рік тому між Росією і Польщею виник політичний скандал, який затьмарив ювілей звільнення залишилися в живих в'язнів табору.