Сьогодні, уряд Німеччини схвалив законопроект про використання конопель в медичних цілях. У разі схвалення закон може набути чинності навесні 2017 року.

Міністр охорони здоров'я Федеративної Республіки Німеччини Герман Грьое повідомив, що пацієнти з важкими захворюваннями, яким не допомагають інші ліки, зможуть отримати коноплі за рецептом в аптеках. Медична страховка покриє їх вартість. Про це повідомив портал "Еспресо".

Уповноважена уряду Німеччини з наркополітики Марлен Мортлер виступила проти легалізації марихуани та гашиша. Але вона погодилась, що застосування конопель в медичних цілях має сенс.

У Німеччині дозволяють вирощувати коноплі у лікувальних цілях. Для цього потрібно отримати дозвіл Федерального інституту медикаментів та виборів медичного призначення. Згідно з законом, пацієнти з важкими захворюваннями зможуть вирощувати коноплі самостійно.

Читайте також: В Італії продавали чай з кокаїном

Популярні новини зараз

Юрій Нікітін вперше розповів про здоров'я Андрія Данилка: "У нього серйозні проблеми"

Катерина Кухар втекла від шанувальників на "безлюдний" острів: "Розчинюся в Індійському океані..."

Леся Нікітюк навчилася "керувати" чоловічою гідністю без штанів: "Коли дуже сумно"

В Україні зміняться правила проїзду для пільговиків - заява Мінсоцполітики

Показати ще

Нагадуємо, американська компанія GW Pharmaceuticals довела корисні властивості ліків, які зроблені на основі марихуани. Виявилося, що ліки Epidiolex спеціально тестували, щоб в майбутньому лікувати дітей з синдромом Драве, також відомого як важка міоклінічна епілепсія дитячого віку.