Глава Роскосмосу сподівається, що ситуація з постачанням комплектуючих для космічної інфраструктури та ракетоносіїв з України зміниться.

Наразі, зберігаються серйозні проблеми з надходженням складових для космічної галуз Росіі з України.

На це поскаржився у суботу на космодромі "Байконур" глава Роскосмосу Ігор Комаров.

Він додав, що має надію на покращення нинішньої ситуації в кращу сторону, пишуть "РИА Новости".

"Дійсно, зараз є серйозні проблеми з постачання різних комплектуючих для космічної інфраструктури та ракетоносіїв з України. Я дуже сподіваюся, що ті проблеми, які виникли, шляхом спільних зусиль наших країн будуть подолані. І багато в чому це залежить від ситуації у наших українських партнерів" , - сказав Комаров.

Популярні новини зараз
Вже готуються до нападу: експерти назвали міста, на які рф планує наступати Відключення світла можуть збільшитись: якими будуть графіки у березні Індексацію розширили: хто отримає більше у березні Виплата пенсії по-новому: що треба знати пенсіонерам
Показати ще