Учені виявили череп ссавця, який належить предку гангського дельфіна, повідомив Naked Science.

Череп був знайдений ще в 1951 році на Алясці. Досліджувала знахідку міждисциплінарна група вчених за участю Смітсонівського інституту. Під час досліджень з'ясувалося, що череп належить предку гангського дельфіна, який жив у субарктичних водах 25 мільйонів років тому.

Читайте також: Риба-мутант переливається всіма кольорами веселки

Також гангський дельфін, який дуже відрізняється від інших видів дельфінів, занесений до Червоної книги як вимираючий вид.

Як повідомляв "Знай.ua", учені визначили, коли народжуються генії.

Популярні новини зараз
Замість субсидій оформлятимемо кредити: українцям готують нові тарифи НБУ готує нові правила використання готівки: що зміниться в гаманцях українців Гребуть усіх, навіть з проблемами зі здоров'ям: ТЦК можуть мобілізувати "тимчасово непридатних" українців В Україні вводять колективну відповідальність: єдине житло відберуть через борги родичів
Показати ще

Підготувала Галина Двуреченських