Єврокомісія офіційно подала законодавчу пропозицію щодо візової лібералізації для України. Наступною інстанцією буде парламент, який перший має проголосувати за законодавчу позицію Єврокомісії.

В Європейському парламенті всі групи підтримали скасування віз для України. Потім проголосують у Раді ЄС. Такою інформацією поділився портал "Експрес".

Якщо брати до уваги Раду Європейського Союзу, то там можлива дискусія. Голосування відбудеться більшістю голосів, на рішення вето накладати немає право жодна країна.

Засідання Ради ЄС запланували на червень місяць 2016 року. Але існує ймовірність, що питання розглядатимуть на місяць пізніше, у липні.

Після остаточного рішення для практичного запровадження безвізового режиму потрібно ще 20 днів. Реально їздити до Європи без віз українці зможуть із серпня-вересня.

Популярні новини зараз

Ольга Сумська пожаліла Оксану Марченко через котика

Молода Українка загинула на заробітках в Чехії, гарувала заради сина: "Давидчик більше не обійме маму"

Дипломати посміялися з Росії за кадри з окупованим Кримом: "Як щодо фото власної країни?"

На сцену "Голосу країни" увірвалася суперниця Дорофєєвої: могла співати у "Время и стекло"

Показати ще

Читайте також: Океанія стала доступнішою для українців

Безвізовий режим передбачає можливість подорожувати по Європейському Союзу та перебувати на території держав Шенгенської зони не більше 90 днів протягом півроку. Якщо житель України захоче поїхати в країну на довший період, то потрібно оформляти візу.