Поки новий гендиректор "Укрзалізниці" Войцех Балчун обіцяє українцям кондиціонери в поїздах, російські залізничники впритул зайнялися впровадженням передових технологій. Один із користувачів Живого журналу розповів, як Російські залізниці дбають про комфорт пасажирів під час дощу.
"Учора пішов сильний дощ, і перехід під шляхами Савеловського вокзалу затопило. Я не хочу обговорювати, чи може під час сильного дощу затоплювати перехід чи ні. Я хочу обговорити, як організували роботу з людьми під час НП. А її ніяк не організували! Взагалі. Думаєте, приїхали браві рятувальники, високопоставлені менеджери РЖД або поліцейські? Ні. Людям спочатку кинули дошки, щоб вони стрибали по ним, а потім просто вигнали на шляхи під поїзди", - пише автор в ЖЖ.

Читайте також: "Укрзалізниця" може залишитись без пасажирських вагонів

У підсумку, сотні й тисячі пасажирів учора весь вечір, ризикуючи потрапити під потяг, ходили по коліях і перелазили через паркани, щоб вийти на вулицю.
"Звичайно, мудаки з РЖД могли організувати тимчасовий наземний перехід через колії, поставити тут регулювальників, щоб попереджати поїзди про людей на шляхах, могли за п'ять хвилин болгаркою спиляти секцію паркану, щоб люди не перелазили паркан. Але тоді мудаки з РЖД не були б мудаками", - підсумував автор.
Підготував: Микола Панакотов