В англійському зоопарку Пейтон з'явився на світ нічний жах Гаррі Поттер. Одна з мавп народила дитинча із зовнішністю Лорда Волдеморта.

Як повідомляє Mirror, мавпеня на ім'я Іві з'явилося на світ з ускладненнями - ветеринари робили матері кесарів розтин. Співробітники зоопарку перелякалися, коли побачили маленьку тварину - її морда схожа на найлютішого чарівника світу.

Ветеринари зробили аналізи та прийшли до висновків, що із Іві усе гаразд. Користувачі соцмереж жартома пишуть, що мавпа є реінкарнацією Волдеморта. Народження цієї твариною пов'язують із виходом восьмої книги про Гаррі Поттера.

Портал "Знай" писав радісну новину для фанатів Гаррі Поттера. Кіностудія Warner Bros. збирається екранізувати книгу Джоан Роулінг "Гаррі Поттер і прокляте дитя".

Популярні новини зараз
Електроенергія все ж таки подорожчала, але не для всіх: кому треба платити більше і за що Молитва до святої Дарії, яку варто прочитати всім 1 квітня: "Господь Бог благословив тебе..." Уряд встановив пільгові норми з водопостачання: в який обсяг треба втиснутись Замкнене коло від Lifecell: абонентам, не згодним платити більше, пропонують тарифи подешевше і тут же їх піднімають
Показати ще