Лондонські археологи почали розкопки трьох тисяч осіб, похованих в XVI-XVIII століттях на території психіатричної лікарні Бедлем. Там ховали жителів Лондона, які не могли собі дозволити могилу на території церковного приходу, а також бродяг. Розкопки проходять на місці будівництва "Ліверпуль-стріт", нової станції високошвидкісного метро Crossrail, передає BBC News.

Кладовище Бедлемської королівської лікарні працювало з 1569 по 1738. Згідно зі свідоцтвами про смерть, найчастіше там закопували жертв чуми. Аналіз їхніх кісток допоможе вченим краще зрозуміти еволюцію бактерій цього захворювання.

Така велика кількість останків вперше потрапляє в руки археологам - що дозволить по-новому відновити еволюцію Лондона з середньовічного міста в сучасний мегаполіс.

Щоб не відкладати будівництво метро, ​​команді з 60 археологів доведеться копати позмінно і закінчити роботу до вересня. Витягнуті з землі кістки будуть відправлені в Музей археології Лондона, після чого їх поховають на освяченій землі в графстві Ессекс.

Після верств XVI-XVIII століть вчені також планують вивчити середньовічні відкладення і дістатися до античного шару.

Популярні новини зараз

Подрузі стримера Reeflay збирають на похорон, а він продовжує грати: "Ти довб**б?"

Ведуча 1+1 Алла Мазур показала свою надійну опору у боротьбі з онкологією: "Не дозволив мені здатися"

Марцінків обійняв родину під ялинкою: "Мер, сім'янин і просто красунчик"

Соломія Вітвіцька заговорила про рак слідом за Аллою Мазур: "Діагноз підтверджено"

Показати ще