Лондонські археологи почали розкопки трьох тисяч осіб, похованих в XVI-XVIII століттях на території психіатричної лікарні Бедлем. Там ховали жителів Лондона, які не могли собі дозволити могилу на території церковного приходу, а також бродяг. Розкопки проходять на місці будівництва "Ліверпуль-стріт", нової станції високошвидкісного метро Crossrail, передає BBC News.

Кладовище Бедлемської королівської лікарні працювало з 1569 по 1738. Згідно зі свідоцтвами про смерть, найчастіше там закопували жертв чуми. Аналіз їхніх кісток допоможе вченим краще зрозуміти еволюцію бактерій цього захворювання.

Така велика кількість останків вперше потрапляє в руки археологам - що дозволить по-новому відновити еволюцію Лондона з середньовічного міста в сучасний мегаполіс.

Щоб не відкладати будівництво метро, ​​команді з 60 археологів доведеться копати позмінно і закінчити роботу до вересня. Витягнуті з землі кістки будуть відправлені в Музей археології Лондона, після чого їх поховають на освяченій землі в графстві Ессекс.

Після верств XVI-XVIII століть вчені також планують вивчити середньовічні відкладення і дістатися до античного шару.

Популярні новини зараз

22-річний патрульний переходив колії і потрапив під потяг, колеги у скорботі: "Служив з честю та гідністю"

Людмила Балан в короткій спідниці переплюнула Тіну Кароль, знайшла синові іншу: "У доньки годиться"

Чоловік "видоїв" гроші з сім'ї коханої і підкинув їй вночі кобру в ліжко: укус і довічне

Дайвери натрапили на гігантського морського хробака - майже як в "Дюні"

Показати ще