У Великобританії відкрили будинок для престарілих котів. Він знаходиться на околиці села Осгодбі графства Лінкольншир.

"Ми всі думаємо, що будемо жити вічно. Але трапляється так, що іноді власники помирають, або самі потрапляють в інтернати. А родичі не дуже бажають доглядати за домашніми тваринами, тому іноді котів після смерті хазяїв присипають. Наш притулок, який знаходиться на 7-ми гектарах, дозволяє продовжити котам життя", - кажуть власники притулку.

Для того, аби поселити кота в будинку престарілих, потрібно викласти 850 фунтів, за нинішнім курсом це більше як 29 тис. грн. В суму входить харчування, проживання, догляд за котом, а також всі майбутні щеплення, огляди лікаря та операції, якщо вони знадобляться.

"На території є великий сад, де можна приймати сонячні ванни, є декілька окремих будиночків для котів і один великий. Всіх котів стерилізуємо та робимо щеплення. Живуть вони дружно, ми привчаємо їх поступово до присутності інших котів. Наші адміністратори доглядають за ними 24 години на добу, а харчування тільки високої якості", - уточнюють в будинку престарілих.

Працівники закладу кажуть, що власники в будь-який момент можуть приходити та провідувати своїх котів.

Популярні новини зараз

Фіналіст "Холостячки" спалився Гриші Решетнику, що вже переїхав до Злати Огнєвіч: "Тримайся в подробицях"

В Ощадбанку з пенсіонерів здирають останні копійки за "стару ганчірочку", яку називають карткою: "Змусили шкандибати додому..."

Віктор Ющенко розповів про загибель сім'ї і розчарувався у владі: "Я прошу Господа... від демона"

Ксенія Мішина роздяглася практично догола, але питання про Еллерта не припинилися: "Кусає лікті"

Показати ще