16 березня Володимир Путін у Санкт-Петербурзі зустрівся із президентом Киргистану Алмазбеком Атамбаєвим. Зустріч відбулася в приміщенні Константинівського палацу. Президенти обговорюють умови російсько-киргизської співпраці в питаннях інфестиційно-торгового, гуманітарно-культурного та енергетичного напрямків, та умови втілення у життя спільних запланованих проектів. Також питання подальшої співпраці обох країн з тим, щоб Киргистан приєднався до Євроазійського економічного союзу. З початку поточного року президенти цих країн зустрічаються вдруге.

Наступна офіційна зустріч Путіна із президентами інших країн відбудеться 20 березня. Важливі державні справи він обговорюватиме із президентом Казахстану Нурсултаном Назарбаєвим та Олександром Лукашенко, президентом Білорусії.

Сьогодні Путін на офіційній зустрічі з'явився усміхненим та із здоровим виглядом, чим довів, що усі чутки про його хворобу не правдиві. Нагадаємо, що востаннє президента Росії бачили на публіці 5 березня. Через його тривалу відсутність почали поширюватися думки ніби-то він або важко хворий та недієздатний, або й взагалі вже помер.