Сьогодні в Держдумі РФ депутат "Справедливої Росії" 35-річний Дмитро Гудков запропонував вшанувати хвилиною мовчання пам'ять убитого політика Бориса Нємцова. Проте спікер Сергій Наришкін відмовив.

"Встали тільки ми удвох, я та Валерій Зубов, більше ніхто", - написав в соцмережах Гудков. Він пояснив, що після смерті Нємцова пленарних засідань не було, проте багато хто з народних обранців знав Нємцова особисто.

Свідки події додають, що найбільше "хвилина мовчання" обурила Володимира Жириновського. А "Він ще казав: "Нам що тепер з кожного приводу хвилину пам'яті оголошувати та вставати?!", - додав Олександр Соловйов.

Бориса Нємцова убили в ніч на 28 лютого під стінами Кремля. За декілька днів поліція назвала причетних – підлеглих лідера Чечні Рамзана Кадирова. П'ятьох затримали та арештували, один підірвав себе гранатою. Також, російські ЗМІ озвучили версію вбивства – Нємцов не так висловлювався в адресу мусульман. Хоча жодного підтвердження цьому немає. Замовників, кажуть у слідчому комітеті, немає.