Лідер московського визвольного руху "Русинський Край" Юрій Батищев, заявив у п'ятницю 6 березня, про створення на території Москви і Московської області - Московської Народної Республіки "МНР".

Рада визвольного руху "Русинський Край" на черговому з'їзді в Москві, прийняла рішення про створення суверенної держави під назвою "Московська Народна Республіка", - заявив Батищев. Ми, представники міста Москва, уповноважені визвольним рухом "Русинський Край", заявляємо:

"Починаючи з 6 березня, ми взяли на себе відповідальну роботу із захисту громадянських прав і свобод москвичів, зневажених самим безсовісним чином нинішньою владою", - пише сайт newsdaily.

В МНР заявили, що організують акції протесту 10 березня і 14 квітня в Москві і Підмосков'ї. "Ми взяли участь у формуванні першого незалежного громадянського корпусу військової оборони Москви. У нашій країні, при бездіяльності президента Російської Федерації були безкарно порушені конституційні права громадян, порушені демократичні принципи свободи засобів масової інформації, жорстоко виражені обмеження громадянам країни у вільному доступі до чесної і об'єктивної інформації про ситуацію в країні, про ситуацію пов'язаною з економічною кризою в Росії . Просимо всіх чесних громадян Москви і Підмосков'я, а також всі громадські організації, підтримати нашу заяву і приєднатися до формування "МНР" - Московської Народної Республіки", - пояснив Юрій Батищев.

В МНР є своя сторінка в соцмережах, вона має близько 7 тис. підписників.

Популярні новини зараз

Садовий пообіцяв львів'янам "вечірку" на Різдво: "Який локдаун?"

У Чернівцях "кайдашева сім’я" влаштувала цирк на виборчій дільниці: "Викликайте поліцію!"

Тарифи на газ знову жахають українців: скільки доведеться платити за доставку у 2021

Страшна ДТП під Чернівцями забрала життя поліцейського, українці не стримують сліз: "Такий молодий"

Показати ще

"Де записатися в ополчення МНР?", - питає в інтернеті один з підписників Олександр Гаврилов. "Молодці давно пора, нема чого годувати всю Росію, нехай якути жеруть свої алмази і золото тепер. Даєш чесний і прозорий референдум з ввічливими людьми", - додає Юрій Деменко.