Минулого вечора в російському місті Тюмень рухнув п'ятиповерховий будинок. Це сталося о близько дев'ятої вечора на вул. Харківська, 52-А. За словами місцевих жителів, він склався як карточний будиночок за лічені секунди. Проте, майже півсотні мешканців встигли вискочити до того, як всі п'ять поверхів впали. Кажуть, що почули звуки тріску.

Медики "швидкої", які прибули разом із рятувальниками на місце, надали допомогу чотирьом жителям будинку. Кажуть, що постраждали вони не сильно. Допомогу надали на місці.

Вчора причиною руйнування назвали вибух газу, проте рятувальники та оперативники, які працювали всю ніч на місці, це спростовують.

Сьогодні зранку стало відомо, що слідчі порушили кримінальну за статтею "Порушення правил техніки безпеки при веденні будівельних і інших робіт".

Як наголошується на сайті Слідчого комітету РФ (СКР), в даний час правоохоронці намагаються з'ясувати всі обставини НП і встановити суму збитків. Для цього варти порядки продовжують опитувати потерпілих і свідків того, що сталося.

"Розслідування кримінальної справи триває", - йдеться в повідомленні СКР.

Жителів аварійного будинку поселили в одному з міських готелів.