Дипломат з Ватикану Бернардіто Ауса стурбований конфліктом, який з кожним днем ​​дедалі сильніше розгоряється на сході України.

Як повідомляє "Радіо Ватикану", дипломат закликав світову громадськість, в тому числі й представників ОБСЄ, намагатися будувати діалог і проводити конструктивні переговори, приймати грамотні політичні рішення, щоб захистити від конфлікту мирне населення і нарешті закінчити війну.

Дипломат заявив, що Ватикан дуже стурбований ситуацією в Україні, і зазначив, що всі учасники конфлікту і його врегулювання повинні спрямовувати сили на вирішення проблеми, захист населення і відновлення стабільності на світовій арені, і почати треба з керування законом і міжнародним правом стосовно територіальної цілісності і кордонів України.

Дипломат повчально додав, що жодна з країн не має права розв'язувати війну і навмисне дестабілізувати інші держави, це зовсім не той шлях, який обрав цивілізований світ.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що Канада розробляє програму допомоги Україні в протистоянні російській агресії.

Популярні новини зараз

Тоня Матвієнко зарядила Арсену Мірзояну в обличчя: "Я влучила!"

Молодого хлопця натовпом повалили на землю через відро черешень: особливо небезпечний

Настя Каменських в бікіні показала, з ким розважалася в Мексиці, поки Потап був вдома

Страва Олі Полякової довела до істерики Надю Мейхер на "МастерШеф. Селебріті": Ектор знайшов багато олії

Показати ще