Сьогодні вчетверте відзначають Міжнародний день щастя, заснований Генасамблеєю Організації Об'єднаних Націй.

Його заснувала ООН в 2012 році з метою підтримки ідеї, що прагнення до щастя є невід'ємним бажанням кожної людини на планеті.

"Визнаючи актуальність щастя і благополуччя як загальнолюдських цілей і прагнень в житті людей в усьому світі і важливе значення їх відображення в задачах державної політики, визнаючи також необхідність застосування більш комплексного, справедливого та збалансованого підходу до економічного зростання, який сприяє сталому розвитку, подолання бідності і забезпечення щастя і благополуччя всіх народів, ...постановляє проголосити 20 березня Міжнародним днем щастя ..."- ідеться у резолюції ООН.

Цього року організація запропонувала на честь свята всім бажаючим розповісти про пісні, які викликають у них посмішку, супроводивши їх хештегом #HappySoundsLike, -повідомляє BBC.

Із цих композицій був складений "плей-лист щастя".

Популярні новини зараз

24 тисячі гривень за воду, 174 - за тепло: експерти підрахували, у скільки українцям обходиться комуналка Ради

Катя Осадча у "весільній" сукні закохала у себе Юрія Горбунова ще раз: "Це було яскраво"

Вийшла заміж двічі, став батьком і перемогла рак: що змінилося в життях зірок "Величного століття" за 10 років

Новий штам коронавірусу "Омікрон" вже косить молодих: лікар розповів про перші симптоми - втома, прискорений пульс та температура

Показати ще

Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун зазначив, що за допомогою музики в організації хочуть показати солідарність з мільйонами людей по всьому світу. Сам Генсек, наприклад, обрав пісню "Signed, Sealed, Delivered" Стіві Вандера.

"У цей день за допомогою музики - універсальної мови - ми хочемо показати солідарність з мільйонами людей по всьому світу, що страждають від бідності, обмеження прав, гуманітарної кризи та впливу погіршення навколишнього середовища та зміни клімату", - розповів Пан Гі Мун.

До складу плейлиста увійдуть також пісні Еда Ширана, Девіда Гетти, Джона Ледженда, Джеймса Бланта.

За цьогорічну кампанію відповідає 18-річний поп-виконавець Cody Simpson. Він запропонував своїм фанатам викладати варіанти для списку в Twitter з хештегом #HappySoundsLike. Сьогодні Сімпсон обере п'ять із запропонованих пісень і включить їх в офіційний список.

Пропозицію святкувати День щастя було внесено на розгляд до Генеральної Асамблеї ООН королівством Бутан і підтримано представниками всіх 193 держав-членів ООН.