В Ульянівці (Казань) відкриють перші в світі курси самооборони для вейперів. Прихильників електронних сигарет чекає три години теорії вейп-самооборони і сім годин практики в умовах, максимально наближених до реальних, повідомляє tatar-inform.

Стартують заняття 19 серпня в академії боротьби BS Gym Platinum, зазначають організатори.

"У них відбирають телефони, гроші та вейп-девайси. Це відбувається навіть у світлий час. Тому настав час захищатися", - стверджує Михайло Белокоз, PR-директор спортивного закладу.

Нагадаємо, вейпом (з англійської vape - "пар") називають електронну сигарету. Курці електронних сигарет називають себе вейперами. Останнім часом подібні пристрої набрали популярності й стали приналежністю навіть якоїсь із субкультур.

Як раніше повідомляв портал "Знай", у середу біля могили лідера групи "Кіно" Віктора Цоя на Богословському кладовищі в Петербурзі фанати музиканта вбили чоловіка.

Популярні новини зараз
Військовий обурився, що повістки роздали нікчемам, які знущалися з дівчат: "Заберіть їх собі у райвідділ! ЗСУ – не смітник!" Порушники можуть їхати? Українських водіїв "звільнили" від штрафів Військкомат ловить, як злочинців: українці вимагають заборонити видавати повістки на вулиці, у ТРЦ та магазинах Заплатять у 8 разів більше: українцям перерахували доставку газу
Показати ще