Японський авто-гігант "Suzuki" призупиняє роботу трьох заводів через вибух на підприємстві постачальника.

Три заводи, що знаходяться на основному Японському острові Хонсю в префектурі Сідзуока призупиняють свою роботу строком на три дні через зрив поставок деталей гальмівних систем. На заводі-постачальнику цих деталей стався вибух.

Аварія сталася на підприємстві Aisin Seiki Co. Ltd., яка є дочірнім підприємством групи Toyota. Під час вибуху 30-го травня постраждали четверо осіб. Причину вибуху не повідомляють.

Читайте також: Китайського мафіозі арештували через три дні після звільнення

Інцидент унеможливлює фарбування і сушку деталей гальмівних систем, тому ці процеси довелось призупинити.

Популярні новини зараз
За доставку газу можна не платити: фахівці повідомили, хто має на це право Україна зможе відмовитися від графіків відключень світла: названі терміни Починати школу з 9-ї ранку: українка запропонувала відсунути початок уроків і нарвалася на хейт Доплата до пенсії майже 1000 грн: хто отримає
Показати ще

Розмір збитків компанії через вимушену відпустку не повідомляється.